Persikeliame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


persikeliame i http://star-city.4umer.net
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 admin dienorastis

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
admin
admin
admin
admin


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-02-24

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 16, 2009 3:04 am

mes su seima vaziavom i gimines susitikima labai ten patiko susiradau nauju draugu viena mergaite gabija,kitas deividas durnius,kito nezinau vardo...
Atgal į viršų Go down
https://muzikos-fanai.forumlt.com
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyKv. 07 29, 2010 4:56 am

admin dienorastis 18566552887771405473511
Siandien buvau Kaune.Ten susipaziau su mergaite vardu brigita,dar susipazinau su pydaru mariumi,dar susipazinau su agata.Ji nelabai draugauja..ji labai bloga ir neduoda pazaisti bratz lelemis.man labai patinka bratz,pati turiu 3 leles.labiausiai patinka kloja..ji labai grazi..man patinka justinas beberis,o jums?tikiuosi,kad patinka,nes kitaip pasiusiu na***! Mad dar man patinka lady gaga..ji labia gerai dainuoja..soka..vaidina..ir panasai..
nesuprantu kodel mano tame forume (kur apie viska) kazkoks zmogus rase Aerosmit.Kas ta Aerosmit?!Nesuprantu..as esu labia gera mergaite..neiskeikiu,nerukau..nu gal truputi..man patina vienas berniuks..jo vardas kirilas..as ji myliu bet jam patinka kazkokia geordie ir kazkoks brain..sake,kad nori buti tame koncerte taciau as sakiau kad uz lady gaga ir beberi nieko geresnio nera...as nezinau kas tai yra..as nezinau toksios grupes...mnan labai patinka rasyti apie save nes esu labai grazi..
noriu,kad mano draugai butu grozis...as pati taip apie save manau...
be popso as klausausi metalo...labai megstu metala..mano megstamiausia metalo grupe yra bisti boys...man pusbrolis sake kad tai labai gera grupe nors neeesu jos klausiusi taciau zinau kad tai metalas..
prisimenu tada kai buvau lauke ir parkritau ant su** buvo labai nemalonu bet nieko baisaus..as esu sveika gyva..
nemeegstu kai zmones flodina...negalima flodinti,as pati flodinu taciau man galima..as esu gera,draugiska,miela mergaite...
as turiu drauge vardu agata tai ji labai negrazi ir daug dazosi..as dazausi dar daugiau bet nenaudoju tokiais mazais kiekiais pudra kaip ji.as megstu pudra...ji labai grazina oda...
ryt varysiu i klaipeda ir susipazinsiu su naujomis mergaitemis ir pydarais berniukais...

Nuotraukoj esu as ir mano sese.As esu is kaires...
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyKv. 07 29, 2010 2:13 pm

admin dienorastis Piesen12
Labas!AS nusprendziau dar parasyti.Kaip zionote as labai megstu piesti.Kaip jums?Man patinka kaip as piesiu.KA jus manote apie beberi?Blogai?Eikite na***!Gerai?As jus myliu!
Anksciau as buvau drovi dabar as pasikeiciau.Labai pasikeiciau.tia net mano tevai pastebejo..
bet mano piesiniai liko tokie pat grazus ir mieli..cia siek tiek senas piesynis,bet vistiek..jis grazus.
AS nezinau ka pasakoti,nes AS isvaziuoju poryt i Italija..Roma..pro Berlyna..Vokietija..
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyŠt. 07 31, 2010 3:50 pm

Lady gaga....
admin dienorastis Lady-gaga
Man patika lady gaga..ji grazi..gera dainininke ir mano heroje.ji mano autoritete..as negalu giventi be jos muzikos man ji kaip narkotkas.argi jus nematote kokia ji grazi.jos nauja daina alejandro labai grazi kaip ir ji pati.Ji labai gera atlikeja..noriu buti tokia kaip ji.
mano drauge sako kad geriau grupe Quyn..as tai manau kad ten nesamone..ten dainoja vyras..man nepatinka kai dainoja vyrai.[nu..beberis beveik kaip moteris..]
as nesupratau..kodel as visems rasiau kad man patika beyonce..beyonce yra fyfa ir dura.as nesuprantu kodel su ja lady gaga norejo dainoti...lady gaga gi gera o ta dura.
tas pydaras deividas sake kad jam labiausiai patinka grupe linkin pak...kas ta linkin pak...as nezinau..kazkokia nesamone..lady gaga geriau.
mano draugei mergaitei gabijai patinka grupe depes moda...nesamone..kas ca per grupe?Dura o ne grupe...sake kad typo labai gera..nu typo...typo...typo..
netiku kad ta grupe gera...
mano kita drauge sako kad jai patinka ta is eurovizijos manga...sudas ten..dainoja repa..nekenciu repo [nu tik beberi].....
admin dienorastis 1201716065_depeche-mode
cia yra depes moda [ka tik suradau]..pazurekite koke debilai..Lady Gaga daug daug daug geresne..beberis tuo labiau.myliu beberi..myliu gaga..myliu hana montana...
cia gereusi dainininkai zemeje...matote kokia gaga spalvota o jie nespalvoti?Cia jie kalti..jie nemoka dazitys..o lady gaga labai grazai dazosi..kaip tikras modelis..
rytoj as vaziuosiu i Italija...Roma pro Ispanija..Tokija..
miliu jus bet labiau save!  admin dienorastis Icon_albino 
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 5:57 am

admin dienorastis Nuotraukos%20133
Labas.Sianden as nevazuosiu i Roma,nes mam sake kad blogai elgiausi.Bet as buvau gera mergaite...nesikeikiau nerukiau..nu tik truputi.teko su draugais parukyti. Very Happy kadangi as noriu pritapti prie chebros o visa chebra ruko. Very Happy
siandien nuejau i pardotuve surasti Lukos zurnalo..ble* nesuradau!teko pirkti magijos zurnala.  admin dienorastis Icon_scratch 
man patinka winx klubas..ten visos veikejos geros o ypac stella .ji tolia stilinga!
man keista kad as pasidariau tokia bloga mergaite..anksciau buvau gera...
atleiskite kad dedu senas nuotraukas taciau as sudauziau fotoaparata tai dabar ilgai neleis man fotografotis...

jums patinka MTV kanalas?man labai...man patinka beberis ir lady gaga..na ir hana montana...
neberodo per tv3 ble*  admin dienorastis Icon_scratch 
as esu is desines,bet jus tai zinote. admin dienorastis Icon_king 
Atgal į viršų Go down
Daisukawaiina
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-08-14

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 7:48 am

O man patinka Depeche Mode.Labai gera grupė :3 turi talentą žmonės Smile
kažin kodėl tu tiek daug keikiesi? o.O ankščiau nesikeikei tiek... Sad
Quyn?Čia tu turėjai omeny Queen?Queen labai gera grupė irgi Very Happy

Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 8:00 am

Nesuprantu jos. Beprote kazkokia! >:@
Atgal į viršų Go down
Daisukawaiina
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-08-14

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 8:04 am

Atleiskite admin,aš irgi jūsų nesuprantu :S
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 3:01 pm

Niekas tos istvirkeles nesupranta... -_-"
Atgal į viršų Go down
Daisukawaiina
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-08-14

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 3:05 pm

taip :S
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptySk. 08 01, 2010 3:16 pm

Dziugu tureti bendraminte. Very Happy
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyPir. 08 02, 2010 6:37 am

eikite jus na***!Atsiradote bendramintes!!!baikite floodinti!!!pasalinsiu is forumo..aisku jus dar nepasalintos bet greit pasalinsiu!!!! >:@#

taigi siandien as atsikeliau 14 30 ir uzmigau.miegojau iki 15:15 ir atsikeliau.man labai patinka berniukai saldainiukai ! as juos myliu!!!!noriu susirasti berniuka...!!!!man rekia beberio!!!jis mano meile!!!


Atgal į viršų Go down
Daisukawaiina
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-08-14

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyAntr. 08 03, 2010 7:58 am

jūs kažkokia keista...
aš nesuprantu ko jums amžinai reikia.. scratch
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyAntr. 08 03, 2010 8:03 am

eik na***!!!ten viska suprasi!!!

siandien as susiradau berniuko salaidiuko foto..jis buvo toks grazoliukas bet gi ten Beberis..atleisktie mane nervina Iggy ir dasiukawaiina jos sbi du***~~!!!!!
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyKv. 08 05, 2010 12:22 pm

Durna admin!!! laaaaaabai piktas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyKv. 08 05, 2010 12:56 pm

pasizurek i save su**!!! admin dienorastis 226852 
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyPen. 08 06, 2010 12:54 am

sendien as atsikeleu 08 50 nes ejau megoti 9 valanda vakaro.ta su** mama priverte megoti!!!! laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas nekencu jos!!!!! laaaaaabai piktas tetis irgi du**as nes nedoda pasirasineti su pydaru mariumi!!!! laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas
sendien as valgeu sumustinius su spageceis.Niam niam plojam
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis EmptyŠt. 08 14, 2010 1:54 pm

labas.as atsikeleu 13 45 nes ejau megoti 12 valanda naktes.vakar as negereu nerukeu nu tik truputi kol mama nemate. albino sendien man pradejo skaudeti galva.paskui pilva..paskui gerkle ir panasei..
as nesuprantu kodel man taip bloga...as jaucuosi kaip beprotnamije laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas
as visa diena rekeu ir rekeu nes man buvo bloga laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas laaaaaabai piktas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





admin dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: admin dienorastis   admin dienorastis Empty

Atgal į viršų Go down
 
admin dienorastis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» info dienorastis
» Lady Gaga dienoraštis
» Del admin...
» admin taisikles
» admin susipazinkime

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Persikeliame :: pramogos :: Dienoraštis-
Pereiti į: