Persikeliame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


persikeliame i http://star-city.4umer.net
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Patinka•nepatinka

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Daisukawaiina
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-08-14

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptyŠt. 08 15, 2009 11:38 am

Taisyklės paparastos..aš rašau tarkim: pomidoras
O jūs rašote patinka ar ne...
Ir paskui jūs rašykite,bet ką..ir t..t plojam

Pradedu:
Rock(žanras)
Atgal į viršų Go down
admin
admin
admin
admin


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-02-24

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 16, 2009 3:17 am

ne


smile
Atgal į viršų Go down
https://muzikos-fanai.forumlt.com
Daisukawaiina
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Daisukawaiina


Pranešimų skaičius : 62
Join date : 2009-08-14

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 16, 2009 5:08 am

taip
Metalas(žanras)?
Atgal į viršų Go down
LadyGaga
susipazino su forumu
susipazino su forumu



Pranešimų skaičius : 57
Join date : 2009-08-15
Miestas : muzika

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptyPir. 08 17, 2009 3:16 am

Ne.
Muzika Valdo lol!
Atgal į viršų Go down
admin
admin
admin
admin


Pranešimų skaičius : 273
Join date : 2009-02-24

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptyPir. 09 14, 2009 7:29 am

tap


kaka
Atgal į viršų Go down
https://muzikos-fanai.forumlt.com
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 6:20 am

Ne
Apelsinas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 6:22 am

tap

as?  Patinka•nepatinka Icon_biggrin 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 6:23 am

Nepazistu dar Very Happy
Akiniai
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 6:38 am

su**,bl**,na***...tu turi mane pazinoti...ko cia atejai kad nezinai manes ? as esu grazi o tas py*aras ant tavo na*** avataro yra tikras py*****! As esu geriause ir sauniause meeeerrgaaiite..tas na*** pyda*** nebus toks geras kaip as na***...
kokia tu nevykele kad manes nepazisti su** bl**...tu nezinai ka reiskiai admin todel ir nepazisti manes...tu esi pati durnausia is sio forumo nes visos pazista mane o tu ne..isviso eikite visi na***...py*****...as esu pati geriause pasaulija...
eik uzpakalin...debile du** su** bl** na*** su savo akinais..nekencu akiniu..nes tau jie patinka py*****te
as?  Patinka•nepatinka Icon_biggrin
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 6:49 am

Klausyk, issigimele! Net prisijungti nesugebi,ar ka? O dar vadina save admin, budama tik kazkokia padla! O tu jo net nepazisti! Jis isspardytu tavo suskystejusi uzpakali, kad net taukai pastaskytu i visus sonus! Kas tave gali megti, tu siknaskyle! >:@ Eik ir ciulpk to Bieberio,ar kaip tas pyderas vadinasi(net jo pavarde primena vyriska organa), b*bi! Ir uzsikrusk!
Sviestuvas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 7:04 am

kaip tu MANE pavadinai?!As joka isigimele...as esu gera mergaite kuri nesikeikia neruko..nu gal truputi tu su** bl** pyda**!!!!!!GO GO GO FU** you fu**ing bi***!!!!!!!!ka** vaike!!!!!AS NESUPRANTU KO TU PRIE BEBERIO PRILINDAI?jis geras vaikinukas kuriam reikia manes tu fu** mergaite?!KEK tau metu?!DU?TRYS?nulis?tu nemoki normalai rasyti tu py****.....jaucu tau patinka grupe depes moda...skamba kap depes morda...nes tavo morda tokia baisi kaip ir tu..tai dedi ant avataro ta pyd***....JIS kaip ir TU esate su** kur***....!!!!!!!!Nori pasismaugti?dabar tau laikas!!!!
eik ir pasikark ant savo na*** svestuvo...NEPATINKA na***

as? Patinka•nepatinka Icon_albino 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 7:16 am

Tu gal skaityti nemoki? Gal ir butum gera mergaite is prostitucijos rajono. Ten butum numeris 1! Nori pasakyti, kad tas BYBeris ne mergaite ir ne transvestitas? Cia tai nustebinai. Penkiameciu vaiku balsai yra tvirtesni nei jo. Aisku, kad jam taves reikia - juk jus abu tokie! Klausi,kiek man metu? Gal tu rimtai esi tokia akla subingrauze,kad net nematai?
Tau nepatinka sviestuvai? Tu gal urve gyveni?
Niekam tokios ku*vos kaip tu nepatinka.
Internetas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 7:31 am

As moku skaititi nors ir gaunu is lietuviu E bala.as nesu is prostitucijos rajono..esu is palangos.ten mano drauge givena..ji prostitute bet nesvarbu.bl*t!
beberis yra vyras jeigu nematai..tu isviso nematai??????????tu pirk sau akynius.JIS VYRAS!!!!!!!!su** tu!!!!
as matau kad tau 16 bet tu meloji!!!tau 2 metai!!!as pazistu tave.TU RASA!!!!Tu ta py**re RASA!!!!kai as tave mokikloj sutiksiu prispardisiu!!!ir pasakisiu tevams kad tave pervestu i kita mokikla!!!!!!!!!!
Rasa..tau patinka py***** marius!!!!as jo nekencu!!!RASA..viskas as tave prispardysiU!!!
as noriu beberio kuno,py**** tu!!!! >:O
Isgrausk tu savo interneta..!!!!as nescia nuo beberio  Patinka•nepatinka Icon_study 

Bisti boys?  Patinka•nepatinka Icon_king 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 7:39 am

Kokia drauge,tokia ir tu!
Nezinojau, kad 2-metis moka rasyti! Ir kokia as tau na *ui Rasa?! Tu gal akis issiplauk! As greiciau tave rasiu ir i tavo siknaskyle igrusiu bomba nei tu mane suspardysi! Ot, pasitaskytu tada tavo sudai!!!
Jauciu, tau paciai patinka tas kazkoks Marius!
WTF?! Nescia nuo BYBerio?! Nelaime istikoo visa Zemes rutuli, nes padauges Byberio klonu!
Jei dar nepastebejai, tai tu naudojiesi tuo internetu,kuri siulai man isgrauzti... -_-"
Pirmiau rasyti ismok pries ka nors rasant!>:@
Rasiklis
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 7:57 am

 Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 As neeessuuu prostitute!!!!!!  Patinka•nepatinka Icon_scratch 
nesuprantu kokias tu cia  nesamones kalbi su** bl**!!!!!  Patinka•nepatinka 226852 
man tas s*das marius nepatinka!!!!jis @&%ET#!
tai ir gerai o tu nescia nuo to py**** kuris ant tavo avatar* Patinka•nepatinka 226852 
as nesinaudoju internetu..as neturiu interneto...as uzeinu per savo iPONE  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 pati ismok rasiti..rasai kaip 3 metu vaikas...
 Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 ko tau is manes reika?As miliu beberi ir noriu 12 vaiku pagimditi...
eik geriau na*** su savo iggy Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 ten tau ir vieta  Patinka•nepatinka Icon_scratch  Patinka•nepatinka Icon_scratch  Patinka•nepatinka Icon_scratch 
 
Nereikia man tavo s***** rasiklio na*** !!!!  Patinka•nepatinka 670330 

nare Iggy? Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 8:13 am

Jei buciau nescia nuo jo, tai irodytu,kad jis nera pyd*ras! Plius, butu i nauda,nes padaugetu graziu ir talentingu zmoniu.
O tu rasai kaip prostitute,kuri tapo prostitute,nes nepabaige mokslu ir nieko kito daryti nemokejo, gal net nenorejo.
Tai ir gimdyk tuos 12 isperu! Ziurek, tik kad gimda nesprogtu! Kai tie isperos uzaugs,jie sues tave gyva! >Very Happy
Net nezadu mineti,kur tau vieta... Ir taip aisku.
Aisku, kad tau nereikia rasiklio, nes tu nezinai, kam jis skirtas. Vis tiek nemoketum juo naudotis.
Nare Izzy yra zmogus kaip zmogus, taciau admin truksta mazu maziausiai bent vieno varztelio.
Trintukas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 8:21 am

       ne tu no jo nesca o jis nuo taves nesces!!!! Patinka•nepatinka 463939jis negrazus ir netalentingas!!!Patinka•nepatinka 226852 beberis daug daug talentingesnis!!!!Patinka•nepatinka 226852
as nesuTOKIA!!!!! Patinka•nepatinka 226852 
nesprogs tu debile!!!!! Patinka•nepatinka 226852 pati tu sprogsi  Patinka•nepatinka 463939 dar ta py**** daisiukawaiina prisijunge su savo py**** avataru!!!isviso..ji debile kaip ir tu!!!!! Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 abi jus debiles su*** ku****!!!!  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 as esu gera admin  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910 gal zinai kas per py**** ant jos bl** avataro?!   Patinka•nepatinka 226852 turbut ji irgi nuo jo nescia.. Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 

man netruksta varstelio..cia tau tau tau truksta dvieju!!!!! Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 

Kam trintukas jei uzpakalis tavo senai istrintas? Patinka•nepatinka 226852 
 
Diasukiawaiinos avataras? Patinka•nepatinka 226852 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 8:33 am

Matosi, kad biologija nera is stipriuju tavo sriciu... -_-" Tu jo net nepazisti! Ir kur ,po velniu, tu matai BYBerio talenta?! Jis seniai ta ,,talenta" pragere kartu su kefyro nuoviru! Cia dar reikia patikrinti, ar esi tokia,ar ne! Nufotkinsiu tave kada nors ,,Raudonuju Zibintu" gatveje. Aisku, kad zinau,kas ant jos avataro! Jis legenda! Tokia,koks BYBeris tikrai nebus! Tokias admin kaip tu tik pakast po siuksliu kruva. Labai giliai pakast...
Jei man truksta 2 varzteliu, tai tau truksta 2 tukstanciu!
O tavo subine jau seniai sprogusi,kad net taukai spejo issilydyti.
Labai patinka man tas avataras.
Vadinamoji ,,admin".
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 8:41 am

  biologija man sekasi puikiai!Nors ir 9 kartus esu dvejeta gavusi  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 vistiek mano metinis yra 5 Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910 
beberis turi talenta!!!jis graziai dainuoja!!ku*** tu!!!!! Patinka•nepatinka 226852
nenufotografosi tu manes su**as ten ne daznai vaikstaU!!!!!!! Patinka•nepatinka 226852 
kokia tau legenda su** bl**..????
Patinka•nepatinka Acdc-live
tu ji vadini legenda?! WTF?!  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 jis net dainoti nemoka!!! Patinka•nepatinka 226852 

turiu as visus varstelius,o tu ne!!!! Patinka•nepatinka 226852 

eik tu..tas avataras kvailas Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 

patinka dar ir kaip! as esu gereusia admin pasaulyje! Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 670330 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 8:47 am

Tavo klientai man pasakys, kai tave pamatys ir tave nufotkins, kai jus darysite ,,tai".
Cia net ne tas zmogus, idiote, na *ui! >:@ Akis issisveisk su ukisku muilu!
Admin yra pati dizdiause kekse pasaulyje!
Katinas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 8:52 am

as neturiu klientu(?)  Patinka•nepatinka Icon_scratch 
tas pats!as ji maciau lietuvoje!!!!! Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 sakiau jam:
-ei ku***,ka cia darai?!!!!!!!  Patinka•nepatinka 226852 
cia jis jis jis  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852  Patinka•nepatinka 226852 
admine nera kekse..cia tu tokia esi!!!! Patinka•nepatinka Icon_silent  Patinka•nepatinka 226852 
sauniai as cia jai rasau ane ? Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910 as saunuole ir protinga ne taip kaip ji!!! Patinka•nepatinka 880910 

 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 9:03 am

Tau taip apsaso protas, kad net nebeprisimeni savo klientu? Gaila, jie labai nusimins...
Beje, techniskai vyras negali buti ku*va, na, nebent BYBeris.
Admin cia ir tera vienintele kekse.
Niekas taves neisgirs! >:]
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 9:08 am

prisimenu!as ju neturiu  Patinka•nepatinka Icon_scratch 
beberis nera toks .....tu nemoki rusu kalbos ke*se tu!!!! Patinka•nepatinka 226852 
 
as nesu ke*se  Patinka•nepatinka 880910  Patinka•nepatinka 880910 
 
isgirs.. Patinka•nepatinka Icon_king mano viras Patinka•nepatinka 48679 

katinai ira debilai kaip ir TU! Patinka•nepatinka 226852 



AS? Patinka•nepatinka 48679 


 
 
Atgal į viršų Go down
Izzy
susipazino su forumu
susipazino su forumu
Izzy


Pranešimų skaičius : 73
Join date : 2010-08-01
Age : 30

Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 2:50 pm

Patikrink geriau.
Tu net lietuviskai nemoki!
Tu esi ke*kse, ir dar kokia!!!
Eik tu su savo vyru na *ui! Jam ten turetu patikti!
Tu visus uzp*si! >:@
Elfas
Atgal į viršų Go down
admin*
Svečias




Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka EmptySk. 08 01, 2010 3:02 pm

tikrinausi pas akiu daktara Patinka•nepatinka Icon_albino 
mokU!moku ir rusiskai!ir angliskai!ir ispaniskai!ir paryziskai!ir madridiskai!
ne tai tu esi du** bl** !!!
jis jau ten buvo ir jam nepatiko todel pati ir eik su**
tai tu visus uzp*si!
 
nekenciu elfu,nes elfas esi TU!
 
berniukai saldainiukai?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Patinka•nepatinka Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Patinka•nepatinka   Patinka•nepatinka Empty

Atgal į viršų Go down
 
Patinka•nepatinka
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kokios jos dainos labiausiai patinka?
» Kokios Lady Gaga dainos jums labiausiai patinka?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Persikeliame :: pramogos :: zaidimai ir flodas-
Pereiti į: